Hot Line: +86 592-7112466
Select Language

Publikimi i Ndërmarrjeve

...

Rreth nesh

Rreth nesh

Xiamen Company Markë Roll formimin e Makinerisë Co, Ltd, themeluar në vitin 1997, është e vendosur në Zonën Xiamen e posaçme ekonomike, duke mbuluar një sipërfaqe prej rreth 20.000 metra katrore.

më shumë

shërbim

Produktet tona kryesore janë mbi dhjetë seri, njëqind lloje, duke përfshirë C & Z purlin formimin e makinave, çati dhe panel muri formimin e makinës, makinë corrugated çati panel, qëndisje seaming

më shumë

Videos

Produkte