Hot Line: +86 592-7112466
Select Language

претпријатие за публицитет

...

за нас

за нас

Xiamen компанијата Бренд Тркалаат формирање Машини копродукции, Ltd, основана во 1997 година, се наоѓа во Xiamen специјална економска зона, на површина од околу 20.000 квадратни метри.

повеќе

Сервис

Нашите главни производи се повеќе од десет серија, сто видови, вклучувајќи ги C & Z рожници формирање машини, покривот & ѕид панел формирање машина, брановидни покрив панел машина, да стојат seaming

повеќе

видеа

производи